Regulamin

Sprawdź regulamin skorzystania z usług LevelExpert - zasady rezerwacji oraz zmiany lub anulacji spotkania.

Regulamin.pdf

Social Media

DATAPAX sp. z o.o.

ul. Serbska 4, 61-696 Poznań

POLAND

NIP: 7831781179

Przede wszystkim rezerwując konsultacje na stronie z kalendarzem Eksperta, napisz krótką informację o problemie Twojej firmy lub wyślij nam wiadomość e-mail. Możesz również podać link do strony internetowej. Im więcej informacji podasz, tym Ekspert będzie mógł lepiej Ci pomóc. Na spotkanie przygotuj również konkretne dane i powiedz nam, jakiego rezultatu oczekujesz. 

Jak przygotować się do konsultacji? 

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na mail: pomoc@lvlexpert.com . Podaj nam informacje dotyczące problemu.

Do kogo mogę się zwrócić w przypadku występowania problemów technicznych?

Ceny usługi uzależnione są od stawki ustalonej przez Ekspertów i są podane w kwocie brutto w opisach na poszczególnych stronach z kalendarzami Ekspertów.   

Ile kosztuje usługa LevelExpert?

Tak, gwarantuje to Państwu nasz Regulamin i zawarty w nim § 7 Poufność. Korzystanie z LevelExpert jest możliwe po przyjęciu do wiadomości i akceptacji Regulaminu w całości i bez żadnych zastrzeżeń. 

Czy ujawniając problemy i informacje o mojej Firmie, mam pewność, że eksperci zachowają dyskrecję? 

Mamy doświadczenie w prowadzeniu usług online. LevelExpert prezentuje łatwy i szeroko dostępny sposób uzyskania porad i zmierzenia się przez Państwa z pojawiającymi się w codziennej pracy problemami. Zdajemy sobie sprawę, że przedsiębiorcom zależy na efektach, a szukając doradztwa oczekują konkretnego wyniku. Eksperci specjalizują się w konkretnych obszarach biznesu, a ich rozwiązania zostały docenione przez wielu przedsiębiorców.  

Dlaczego LevelExpert?

Klient ma możliwość zmiany terminu konsultacji lub jej anulacji poprzez serwis Zencal, jeżeli Organizator uruchomi daną opcję. W potwierdzeniu rezerwacji otrzymanym na adres mailowy klient ma wtedy możliwość wyboru opcji “Cancel” lub “Reschedule”. Należy jednak rozważyć anulację zarezerwowanego spotkania, ponieważ DATAPAX sp. z o.o. nie zobowiązuje się do zwrotu opłaty za umówione spotkanie.  Dokładne warunki anulacji znajdują się w regulaminie.

Jak zmodyfikować lub anulować zamówienie?

Płatność realizuje się w momencie dokonywania rezerwacji na odpowiedniej stronie z kalendarzem Eksperta. System realizujący płatności na stronie to bramka płatności, która pozwala na wybór formy płatności, a po zaksięgowaniu jej w naszym systemie otrzymają Państwo potwierdzenie uzyskania wpłaty i rezerwacji terminu.  

Jak dokonać płatności za usługę?

Rezerwacja konsultacji odbywa się za pośrednictwem systemu Zencal. Wystarczy nacisnąć “umów konsultacje” przy wybranym ekspercie, a system przekieruje Państwa do odpowiedniego kalendarza. W kolejnym kroku należy wybrać rodzaj spotkania, termin i godzinę, wprowadzić dane kontaktowe oraz w niektórych przypadkach opłacić zamówienie. Na adres mailowy uzyskają Państwo potwierdzenie rezerwacji oraz link do spotkania. 

Jak zarezerwować konsultacje?

FAQ

Kontakt

Administratorem Twoich danych jest DATAPAX SP. Z O.O. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Serbskiej 4 (61-696), NIP: 7831781179, REGON: 380519147, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez: Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000736127, o kapitale zakładowym 42.500,00 PLN, opłacony w całości, zwana dalej DATAPAX. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: kontakt@datapax.pl. Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych” oraz osobiście pod adresem: ul. Serbska 4, 61-696 Poznań. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:  

  • wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy, 
  • marketingu bezpośredniego – do czasu zakończenia umowy lub złożenia sprzeciwu, 
  • finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego, 
  • obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego, 
  • prowadzenia procesów reklamacyjnych. 

 

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z DATAPAX wysyłając wiadomość e-mail na adres: kontakt@datapax.pl Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez DATAPAX w ramach zawieranych z Tobą umów. 

Twoje imię i nazwisko:

Nazwa firmy:

Twój e-mail:

Numer telefonu:

Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DATAPAX SP. Z O.O. moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane poprzez formularz kontaktowy, na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych DATAPAX SP. Z O.O. drogą elektroniczną na wskazany w formularzu e- mail lub numer telefonu.

 

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz do nas

+ 48 604 845 931

pomoc@lvlexpert.com

Zarezerwuj termin