Regulamin

Sprawdź regulamin skorzystania z usług LevelExpert - zasady rezerwacji oraz zmiany lub anulacji spotkania.

Regulamin.pdf

Social Media

DATAPAX sp. z o.o.

ul. Serbska 4, 61-696 Poznań

POLAND

NIP: 7831781179

W jednym miejscu zebraliśmy specjalistów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować przy rozwoju usług DATAPAX, a których wiedza i doświadczenie może posłużyć w rozwiązaniu Państwa problemów.

Dokonujemy pomiarów i analiz przedsiębiorstw na podstawie nagrań z kamer przemysłowych, a także pomagamy wdrożyć rekomendowane dla nich działania.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi doradcze z zakresu zwiększania efektywności systemów produkcji i dystrybucji, zespół DATAPAX nieustannie poszerza swoją ofertę i prezentuje nowe rozwiązania.  

Sprawdź stronę

DATAPAX to eksperci z dziedziny zarządzania procesami i przepływem informacji w firmach produkcyjnych i dystrybucyjnych. Tworzymy kompetentny zespół specjalistów o bogatym doświadczeniu wdrożeniowym popartym nietuzinkowymi wynikami, którego członkowie realizowali projekty i pracowali na stanowiskach menedżerskich dla takich firm, jak: Volkswagen Group Polska, Solaris Bus & Coach, Polkomtel, Pepsi-Cola General Bottlers Poland, Kompania Piwowarska, Komputronik, Pepco, Decathlon, Brenderup i wiele innych.

O nas

Zarezerwuj termin